
Стелаж на колесах 5 ярусів, 122х50см, YH9911-5, Чорний / Пересувний стелаж для ванної кімнати / Етажерка для кухні
Продавець: HUGO
865,2 ₴1 236 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234581295
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Стелаж на колесах 5 ярусів, 122х50см, YH9911-5, Чорний / Пересувний стелаж для ванної кімнати / Етажерка для кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота этажерки | 1220 мм |
| Глубина этажерки | 285 мм |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Комплектация колесиками | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина этажерки | 500 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-27
Переваги
Актуальний опис2025-11-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності
