
Степ-платформа двоступенева для фітнесу Profi (2 сходинки, розмір 68-29-10см/15см) MS 0534-7 Чорно-помаранчева
Продавець: Круті тачки
833 ₴1 157 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MS 0534-7
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Степ-платформа двоступенева для фітнесу Profi (2 сходинки, розмір 68-29-10см/15см) MS 0534-7 Чорно-помаранчева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 15 см |
| Длина | 68 см |
| Особенности | Антискользящее покрытие доски |
| Состояние | Новое |
| Тип | Регулируемая платформа |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 29 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


