
Стіл із двома стільцями nok Toys (заокруглені кути, ніжки зі вставками, 2 стільці) 0150
Продавець: Круті тачки
2 299 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0150
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стіл із двома стільцями nok Toys (заокруглені кути, ніжки зі вставками, 2 стільці) 0150». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Technok Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Высота | 470 мм |
| Глубина | 540 мм |
| Длина | 750 мм |
| Опоры | пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Столешница | пластик |
| Стульчик | 2 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-16
Дуже якісний комплект,зручний у використанні.Продавець ввічливий та відповідальний.Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


