
Стільчик дерев'яний дитячий 04-5C1 Білий
Продавець: Круті тачки
1 361 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 04-5C1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стільчик дерев'яний дитячий 04-5C1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Высота сиденья стульчика | 305 мм |
| Высота стульчика с учетом спинки | 600 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина стульчика | 300 мм |
| Наличие спинки | Да |
| Ножки | натуральное дерево |
| Покрытие | Эмаль |
| Сиденье | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Спинка | МДФ |
| Тип | Стульчик |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Ширина стульчика | 295 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-13
Гарні стільчики і ціна приємна, згодом замовлю ще)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


