
Сумка для риболовлі з системою Molle, 27х20х13см / Сумка спінінгіста / Сумка для снастей / Сумка рибальська
Продавець: HUGO
585 ₴835,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234578276
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Сумка для риболовлі з системою Molle, 27х20х13см / Сумка спінінгіста / Сумка для снастей / Сумка рибальська». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Сумка для рибальських приманок, через плече, 33х19х14см, Коричневий / Сумка для риболовлі / Сумка спінінгіста

Рибальська сумка, 43х25см, Зелена / Сумка для риболовлі / Сумка рибальська / Сумка для рибальського приладдя

Сумка для риболовлі через плече, 27х20х13см / Сумка для рибальських снастей / Сумка рибальська

Сумка для рибальських приманок, через плече, 33х19х14 см, Чорний/ Сумка для риболовлі/ Сумка спінінгіста
📋 Технічні характеристики
| Тип | Сумка с держателями для спиннинга |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 2 |
| Особенности | 1 наплечный ремень, Крепление на пояс |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 27 см |
| Ширина | 13 см |
| Высота | 20 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-21
Все сподобалось, дякую!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-20
дуже якісне
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності