
Сумка органайзер для коляски з кишенями для серветок та пляшечки El Camino ME 1046 Чорний
Продавець: Kanctovar
659 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: ME 1046
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Сумка органайзер для коляски з кишенями для серветок та пляшечки El Camino ME 1046 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дорожня сумка органайзер для дрібниць та аксесуарів Travel Digital Pouch Водонепроникна сумка

Дорожня сумка органайзер для зберігання документів 37х10,5х27 см, з кодовим замком, Home Cleaning, Чорна

Сумка для інструментів, 5 кишень, 45×28см,/ Сумка органайзер для інструментів / Сумка для інструменту

Дорожня сумка органайзер для зберігання документів 37х10, 5х27 см, з кодовим замком, Home Cleaning, Синя
📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Тип | Сумка для принадлежностей |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления | Лен |
| Длина | 27 см |
| Ширина | 24 см |
| Высота | 10 см |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-03-05
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2024-02-11
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець


