
Сумка-органайзер на коляску універсальна El Camino ME 1046 Граффіт
Продавець: Круті тачки
758 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1046
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сумка-органайзер на коляску універсальна El Camino ME 1046 Граффіт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 24 см |
| Длина | 27 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Органайзер |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 10 см |
| Сумка для коляски | Сумка для коляски |
| Сумка-органайзер | Сумка-органайзер |
| Сумка-органайзер для коляски | Сумка-органайзер для коляски |
| Сумка-органайзер универсальная | Сумка-органайзер универсальная |
| Сумка-органайзер универсальная El Camino | Сумка-органайзер универсальная El Camino |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


