
Супермаркет (64 елементи, підсвітка, звук, столик, касовий апарат, сканер, ваги, продукти, наклейки) 668-111
Продавець: Круті тачки
1 849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 668-111
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Супермаркет (64 елементи, підсвітка, звук, столик, касовий апарат, сканер, ваги, продукти, наклейки) 668-111». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 405 мм |
| Длина | 330 мм |
| Количество предметов в наборе | 51-70 |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-16



