
Світлодіодна гірлянда "Шишка" (довжина 4,5 метрів, 28 ламп., кольорова) С 23457
Продавець: Круті тачки
136 ₴192 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: С 23457
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодна гірлянда "Шишка" (довжина 4,5 метрів, 28 ламп., кольорова) С 23457». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 30 мм |
| Длина шнура питания | 4.5 м |
| Количество ламп | 28 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Тип питания | Сеть |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Ширина | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


