
Світлодіодна мозаїка (129 деталей, світло, на батарейці, 2 види, в коробці) YM2021-10-11
Продавець: Круті тачки
563 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YM2021-10-11
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодна мозаїка (129 деталей, світло, на батарейці, 2 види, в коробці) YM2021-10-11». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 240 мм |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Количество деталей | 129 шт. |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-29
Переваги
Швидко зв'язались


