
Сидіння дитяче для ванни (на присосках, 32,4х25,5х31,8см) 60328
Продавець: Круті тачки
710 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 60328
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сидіння дитяче для ванни (на присосках, 32,4х25,5х31,8см) 60328». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 31.8 см |
| Длина | 32.4 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стульчик для купания |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 25.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-12
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


