
Сидіння (підніжка) для другої дитини CARRELLO Kiddy Board CRL-7007 | Підніжка універсальна для другої дитини
Продавець: Круті тачки
3 851 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-7007
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сидіння (підніжка) для другої дитини CARRELLO Kiddy Board CRL-7007 | Підніжка універсальна для другої дитини». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4.7 кг |
| Высота | 37 см |
| Длина | 45 см |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подножка |
| Ширина | 20.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-04
Переваги
Ввічливий продавець



