
Силіконовий термостійкий килимок для паяння S-160 (455 мм*300 мм) діелектричний
Продавець: Experience
590 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Силіконовий термостійкий килимок для паяння S-160 (455 мм*300 мм) діелектричний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Страна производитель | Китай |
| Тип комплектующего | Коврик для пайки |
| Ширина | 300 мм |
| Материал | Силикон |
| Длина | 455 мм |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 5 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-27
Все хорошо.
Переваги
Гарне обслуговування, Товар був у наявності