
Синтезатор дитячий (61 клавіша, мікрофон, працює від мережі або батарейок, звуки музичних інструментів, запис) R 673
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Синтезатор дитячий (61 клавіша, мікрофон, працює від мережі або батарейок, звуки музичних інструментів, запис) R 673». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 580 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пианино |
| Тип питания | Батарейки, Сеть |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
Добрий день!Замовили та отримали іграшку дитячий синтезатор в Інтернет магазині Круті Тачки .Іграшка відповідає описанію та фото що були надані на сайті продавця. В комплект входить інструкція до користування та налаштування, ще є мікрофон. Як що дитина має нахил до музичної творчості, то їй буде цікаво зайняти себе.Дуже хвилювалась, що можливо буде якийсь недолік в роботі всіх функцій іграшки, но продавець попередив про надання гарантії, та при наявності дефектів або не ісправностей, гарантує зворотній зв'язок для їх усунення.Спілкуванням та отриманням консультації від продавця - задоволенніДівчата дуже ввічливі та приємніДякуємо вам за вашу роботу, увагу и дбайливе відношення до покупців!Нам це дуже, дуже приємно !



