
Тактична сумка через плече Oxford 600D 25*20*5,5 см, Чорний / Сумка месенджер / Сумка з липучкою для шевронів / Барсетка
Продавець: HUGO
855,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23459158904
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тактична сумка через плече Oxford 600D 25*20*5,5 см, Чорний / Сумка месенджер / Сумка з липучкою для шевронів / Барсетка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 200 мм |
| Длина | 250 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Количество отделений | 5 |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке, Отделение для телефона |
| Плечевой ремень | Да |
| Плотность ткани, г/м2 | 600 |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-18
сумка гарна, все працює, поки походжу з нею, потім скажу яка, але вигляд супер, на огляд дуже гарна
