
Тактична сумка через плече з кріпленням для нашивок 20×15×5 см, Чорна / Підсумок-сумка півкільце зменшена
Продавець: HUGO
429 ₴612,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23459161803
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тактична сумка через плече з кріпленням для нашивок 20×15×5 см, Чорна / Підсумок-сумка півкільце зменшена». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 15 см |
| Длина | 5 см |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Количество лямок | 1 |
| Материал | Оксфорд |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка |
| Ширина | 20 см |
| Цвет | Черная |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-09
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-02-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності