
Тактичні окуляри Daisy X7 Black з поляризацією та балістичним захистом очей, змінні лінзи
Продавець: Experience
450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Тактичні окуляри Daisy X7 Black з поляризацією та балістичним захистом очей, змінні лінзи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →
Тактичні окуляри Daisy CS Black з поляризацією та балістичним захистом очей, змінні лінзи

Тактичні окуляри Daisy CS Desert з поляризацією та балістичним захистом очей, змінні лінзи

Тактичні окуляри Daisy X7 Green з поляризацією та балістичним захистом очей, змінні лінзи

Тактичні окуляри Daisy CS ArmyGreen з поляризацією та балістичним захистом очей, змінні лінзи
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Daisy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Очки со сменными линзами |
| Материал линз | Поликарбонат |
| Тип оправы | Ободковые |
| Материал оправы | Поликарбонат |
| Складная оправа | Да |
| Поляризация | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Резинка на затылок | Да |
| Общая ширина | 150 мм |
| Ширина линзы | 68 мм |
| Высота линзы | 38 мм |
| Длина заушника | 115 мм |
| Мост | 15 мм |
| Вес | 35 г |
| Состояние | Новое |
| Баллистическая защита | Да |
| Узоры и принты | Надпись |
| Колір лінз: | прозорі, жовті, димчасті (поляризаційні) та мідно-коричневі |
| Цвет оправы | Black |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-04
Чудові окуляри.
Переваги
Швидко відправили2025-11-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-21
Товар як в описі, дякую за чесну працю, всім рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності