
# Тактичні окуляри-маска JSJM ArmyGreen із трьома змінними лінзами: жовті, темно-коричневі, прозорі (3в1)
Продавець: Experience
470 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «# Тактичні окуляри-маска JSJM ArmyGreen із трьома змінними лінзами: жовті, темно-коричневі, прозорі (3в1)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Daisy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Очки со сменными линзами |
| Материал линз | Поликарбонат |
| Тип оправы | Ободковые |
| Материал оправы | Пластмасса |
| Складная оправа | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Резинка на затылок | Да |
| Общая ширина | 200 мм |
| Ширина линзы | 68 мм |
| Высота линзы | 38 мм |
| Мост | 15 мм |
| Вес | 120 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет оправы | Оливковый |
| Количество линз | 3 |
| Баллистическая защита | Да |
| Колір лінз: | прозорі, жовті, темно-коричневі |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-25
Дякую вам Анастасія за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності