
Танк на радіокеруванні Булат (2 режими, світло, звук, пульт 27 MHz, масштаб 1:30) TK-30021
Продавець: Круті тачки
844 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK - 30021
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Танк на радіокеруванні Булат (2 режими, світло, звук, пульт 27 MHz, масштаб 1:30) TK-30021». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Танк на радіокеруванні, що стріляє водяними кульками / Танк на пульті управління / Танк іграшка

Танк на радіокеруванні (акум. 3.7V, пульт упр. 2.4Ghz, світло, звук, стріляє м'якими патронами) DH 666-74 B

Танк на радіокеруванні (стріляє водою, обертання на 360 °, USB-кабель, роликові колеса, тріскачка) SL 8014 A

Іграшковий Танк на радіокеруванні з рухомими деталями 0139 Ігровий танк зі світловими та звуковими ефектами
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MHZ |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 155 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 365 мм |
| Масштаб модели | 1:30 |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Танк |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-10-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


