
Танковий бій на радіокеруванні (2 танки в наборі, фари, що світяться, рух, вежа, що крутиться) 369-23
Продавець: Круті тачки
1 144 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 369-23
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Танковий бій на радіокеруванні (2 танки в наборі, фари, що світяться, рух, вежа, що крутиться) 369-23». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 10 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 270 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Танк |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-25




