
Телефон-фотоапарат іграшковий (сенсорний екран, камера, слот для SD-карти, type-c, українською) X 19 C
Продавець: Круті тачки
1 120 ₴1 534 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: X 19 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Телефон-фотоапарат іграшковий (сенсорний екран, камера, слот для SD-карти, type-c, українською) X 19 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 11.5 см |
| Высота упаковки | 160 мм |
| Длина | 1.5 см |
| Длина упаковки | 9 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Телефон |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 6.5 см |
| Ширина упаковки | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-27
Хороший телефон за свої гроші. Відправили швидше, ніж очікувала. Все працює добре.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-12-26
Продавець врахував всі побажання
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-08
Переваги
Швидко відправили, Товар був у наявності2025-09-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


