
Термокилимок ігровий (2-стороння, EVA, 180х120х0.8 см, у сумці) C-36018
Продавець: Круті тачки
600 ₴845 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C-36018
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Термокилимок ігровий (2-стороння, EVA, 180х120х0.8 см, у сумці) C-36018». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 1800 мм |
| Количество составных элементов | 1 шт |
| Материал | EVA |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Упаковка | Сумка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-21
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


