
Термокилимок ігровий складаний (2-х сторонній, XPE, 200*150*1см, 2 види, в сумці) C1013
Продавець: Круті тачки
1 559 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C1013
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Термокилимок ігровий складаний (2-х сторонній, XPE, 200*150*1см, 2 види, в сумці) C1013». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | С рождения |
| Высота | 1 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Количество составных элементов | 1 шт |
| Материал | Вспененная полиуретановая пена ХРЕ |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1500 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-08
Швидко і якісно. Дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


