
Точильний алмазний брусок камінь точилка для заточки ножів 240# SY Tools
Продавець: ТехноКот
120 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: Sy20-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Точильний алмазний брусок камінь точилка для заточки ножів 240# SY Tools». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Точильний алмазний брусок камінь Ruixin 4шт набір точильних алмазних брусків для заточки ножів

Точильний алмазний брусок точилка 200# SY Tools камінь для заточки ножів

Точильний алмазний брусок на алюмінієвій основі Ruixin 4шт набір точильних брусків для кухні

Точильний алмазний брусок камінь точилка для ножів набір 5шт Ruixin точильних брусків
📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 45 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
| Зернистість | 240# |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-13
Переваги
Швидко відправили


