
Точильний алмазний брусок на алюмінієвій основі Ruixin 4шт набір точильних брусків для кухні
Продавець: ТехноКот
580 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Ral-005
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Точильний алмазний брусок на алюмінієвій основі Ruixin 4шт набір точильних брусків для кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Точильний алмазний брусок камінь Ruixin 4шт набір точильних алмазних брусків для заточки ножів

Точильний алмазний брусок камінь точилка для заточки ножів 240# SY Tools

Точильний алмазний брусок точилка 200# SY Tools камінь для заточки ножів

Точильний алмазний брусок камінь точилка для ножів набір 5шт Ruixin точильних брусків
📋 Технічні характеристики
| Тип | Набор точильных инструментов |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 70 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Нержавеющая сталь |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


