
Тонка плойка для афро кучерів 10 мм Promotec PM-1236 афро-плівка
Продавець: Onlylee
418 ₴493 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: О-0832
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Тонка плойка для афро кучерів 10 мм Promotec PM-1236 афро-плівка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для афро кучерів, 10 мм, VGR V-573, Фіолетовий / Тонка плойка для завивки волосся / Афро плойка

Тонка плойка для афро кучерів квадратної форми Promotec PM-1238 для завивання волосся

Тонка плойка для афро кучерів із затискачем Kemei KM-1023 плойка афрокудрі для завивання волосся 9 мм

Тонка плойка для афрокучерів із затискачем Promotec PM-1237
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Promotec |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 1 |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 10 мм |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 180 град. |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Возможность завивки волос | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (5)
2024-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2023-08-09
2023-08-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності