
Плойка для афро кучерів, 10 мм, VGR V-573, Фіолетовий / Тонка плойка для завивки волосся / Афро плойка
Продавець: HUGO
529,26 ₴756,08 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234577213
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Плойка для афро кучерів, 10 мм, VGR V-573, Фіолетовий / Тонка плойка для завивки волосся / Афро плойка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Тонка плойка для афро кучерів квадратної форми Promotec PM-1238 для завивання волосся

Плойка для афро кучерів Geemy GM-2825 афроплойка для волосся

Тонка плойка для афро кучерів 10 мм Promotec PM-1236 афро-плівка

Тонка плойка для афро кучерів із затискачем Kemei KM-1023 плойка афрокудрі для завивання волосся 9 мм
📋 Технічні характеристики
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 32 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 10 мм |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Минимальная температура нагрева | 140 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 60 сек |
| Дисплей | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-16
Повністю задоволена магазином.А саме головне - це те що товар приїхав у заводський плівці( а це для мене головне так як замовлення шейвер на подарунок) не хочеться бачити чуже волосся, навіть якщо його перевіряють