
Тонка плойка для афро кучерів із затискачем Kemei KM-1023 плойка афрокудрі для завивання волосся 9 мм
Продавець: Onlylee
686 ₴766 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: О-0873
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Тонка плойка для афро кучерів із затискачем Kemei KM-1023 плойка афрокудрі для завивання волосся 9 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка для афро кучерів, 10 мм, VGR V-573, Фіолетовий / Тонка плойка для завивки волосся / Афро плойка

Тонка плойка для афро кучерів квадратної форми Promotec PM-1238 для завивання волосся

Тонка плойка для афро кучерів 10 мм Promotec PM-1236 афро-плівка

Тонка плойка для афрокучерів із затискачем Promotec PM-1237
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kemei |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 9 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Минимальная температура нагрева | 80 град. |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Возможность завивки волос | Да |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-10-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-01-23
Дякую за товар, все прийшло таке як і я очікувала. Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності