
Торгові ваги до 50 кг, мережа/акумулятор, Nokasonic NK-4017 / Електронні ваги торгові / Ваги для торгівлі
Продавець: HUGO
1 070 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234577820
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Торгові ваги до 50 кг, мережа/акумулятор, Nokasonic NK-4017 / Електронні ваги торгові / Ваги для торгівлі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Електронні торгові ваги до 50 кг MS-982S / Настільні електроваги для торгівлі

Торгові ваги до 40кг, від мережі та акумулятора, AT-702 / Електронні ваги для торгівлі / Ваги настільні

Електронні торгові ваги до 50 кг з трьома дисплеями 75003 / Ваги торгові / Настільні торгові ваги

Бездротові електронні торгові ваги до 600 кг WiFi Nokasoni 52х62 см HP227
📋 Технічні характеристики
| Тип весов | Торговые |
| Тип управления | Электронное |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Максимальный вес | 50 кг |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 130 мм |
| Длина платформы | 300 мм |
| Ширина платформы | 240 мм |
| Цвет | Оранжевый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Переваги
Відправляли довше обіцяного