
Трактор BAMS (причіп кольоровий, 2 кольори, у сітці) 007/9
Продавець: Круті тачки
467 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 007/9
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трактор BAMS (причіп кольоровий, 2 кольори, у сітці) 007/9». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Бамсик |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 185 мм |
| Длина | 625 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трактор |
| Упаковка | Сетка |
| Цвет | Оранжевый |
| Ширина | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


