
Трансформер Автобот Бамблбі та Оптімус прайм (2 види на вибір) 611-31
Продавець: Круті тачки
588 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 611-31
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Трансформер Автобот Бамблбі та Оптімус прайм (2 види на вибір) 611-31». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 310 мм |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина | 220 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-08
Дуже гарний товар. Якісний. Веуку дуже сподобався. Швидко доставили. Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-23
Продавця рекомендую.Швидко відправили.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



