
Трансформер Тобот Magma (6 машинок у наборі) 535
Продавець: Круті тачки
1 135 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 535
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трансформер Тобот Magma (6 машинок у наборі) 535». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 220 мм |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина | 170 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-05
супер
Переваги
Гарне обслуговування


