
Трансформер Тобот Тритан (світлові та звукові ефекти) Q 1906
Продавець: Круті тачки
806 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Q 1906
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трансформер Тобот Тритан (світлові та звукові ефекти) Q 1906». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 220 мм |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина | 160 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 130 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


