
Трек дерев'яний C 44898 (80 деталей, мапа, машинки з магнітами)
Продавець: Круті тачки
1 504 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 44898
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек дерев'яний C 44898 (80 деталей, мапа, машинки з магнітами)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Материал изготовления | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


