
Трек "Go Go Thomas" (2 паровозики, оточення, у коробці) 111-315 A
Продавець: Круті тачки
595 ₴838 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 111-315 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Трек "Go Go Thomas" (2 паровозики, оточення, у коробці) 111-315 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-20
Чудовий трек !
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


