
Трек гоночний (люмінесцентний, довжина 38см, 46 деталей, машинка, автоматична їзда, підсвічування фар) 888-129
Продавець: Круті тачки
451 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 888-129
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек гоночний (люмінесцентний, довжина 38см, 46 деталей, машинка, автоматична їзда, підсвічування фар) 888-129». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 134 мм |
| Длина в собранном виде | 375 мм |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 380 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-31
Переваги
Гарне обслуговування


