
Трек гоночний на пульті керування (машинки 2шт, 2 пульти на шнурі, довжина траси 154 см) 9018B
Продавець: Круті тачки
608 ₴857 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9018B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек гоночний на пульті керування (машинки 2шт, 2 пульти на шнурі, довжина траси 154 см) 9018B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота упаковки | 264 мм |
| Длина в собранном виде | 600 мм |
| Длина упаковки | 385 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Протяженность дороги | 1.54 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 480 мм |
| Ширина упаковки | 45 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-20



