
Трек музичний Rainbow Horse Orbit (автоматичний підіймач, оглядове колесо, підсвічування, гірки, єдинороги) 1026-101
Продавець: Круті тачки
1 078 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1026-101
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек музичний Rainbow Horse Orbit (автоматичний підіймач, оглядове колесо, підсвічування, гірки, єдинороги) 1026-101». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


