
Трек паркування Hot Wheels (25 елементів, довжина 55см, 2 металопластикові машинки, 2 поверхи) T 876-1
Продавець: Круті тачки
443 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T 876-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек паркування Hot Wheels (25 елементів, довжина 55см, 2 металопластикові машинки, 2 поверхи) T 876-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hot Wheels |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 190 мм |
| Высота упаковки | 295 мм |
| Длина в собранном виде | 550 мм |
| Длина упаковки | 50 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 270 мм |
| Ширина упаковки | 405 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


