
Трек паркування Щенки (автоматичний витяг, світло, звукові ефекти, 2 цуценя, 2 машинки) 111-37 A
Продавець: Круті тачки
1 504 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 111-37 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек паркування Щенки (автоматичний витяг, світло, звукові ефекти, 2 цуценя, 2 машинки) 111-37 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 390 мм |
| Длина упаковки | 530 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


