
Трек перегоновий (30 деталей, машинка на батарейках, підсвітка, неоновий трек, у коробці) 888-130
Продавець: Круті тачки
469 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 888-130
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трек перегоновий (30 деталей, машинка на батарейках, підсвітка, неоновий трек, у коробці) 888-130». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 134 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина в собранном виде | 605 мм |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина в собранном виде | 535 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


