
Трейлер "CANNONBALL TRAIN" (звуки, підсвітка, машинки, механічна ракетниця з м'якими кульками) JP 588-34 A
Продавець: Круті тачки
855 ₴1 188 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JP 588-34 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трейлер "CANNONBALL TRAIN" (звуки, підсвітка, машинки, механічна ракетниця з м'якими кульками) JP 588-34 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 335 мм |
| Длина | 510 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 115 мм |
| Тематика | Транспорт |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-04



