
Тримач плат для паяння SN5SB-FDJ "третя рука", 5 гнучких валів з лупою
Продавець: Experience
950 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тримач плат для паяння SN5SB-FDJ "третя рука", 5 гнучких валів з лупою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | MHZ |
| Страна производитель | Китай |
| Длина вала крепления зажима | 28 см |
| Длина вала крепления лупы с подсветкой | 40 см |
| Количество валов | 4 для фиксации платы + 1 c несъемной резьбой для крепления лупы |
| Материал | пластиковые валы, металлический корпус лупы |
| Вес комплекта | 0.6 кг |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-24
Дякую вам Дмитро за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.