
Тример для волосся VANIC Silver металевий бездротовий
Продавець: Fenix Shops
399 ₴600 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 2108
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тример для волосся VANIC Silver металевий бездротовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Тример для волосся та бороди VGR V-052 з USB-зарядкою / Чоловічий триммер для бороди та вусів

Дитяча машинка для стрижки волосся VGR V-155, зелена, безшумна + 3 насадки / Дитячий тример для волосся

Бездротова машинка для стрижки з 6 насадками та USB, модель V003 / Тример для волосся та бороди

Машинка для стрижки волосся SK-4643 (4 насадки, 10 Вт) / Електричний тример для волосся / Чоловічий тример
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В, Сеть 12 В |
| Количество насадок | 3 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор, Сменные насадки |
| Количество установок длины | 5 |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Керамическое покрытие | Да |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Скорость мотора | 6500 об/мин |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Вес | 0.53 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-18
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-06-23