
Тример для волосся та бороди VGR V-052 з USB-зарядкою / Чоловічий триммер для бороди та вусів
Продавець: HUGO
412,87 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234572925
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тример для волосся та бороди VGR V-052 з USB-зарядкою / Чоловічий триммер для бороди та вусів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча машинка для стрижки волосся VGR V-155, зелена, безшумна + 3 насадки / Дитячий тример для волосся

Бездротова машинка для стрижки з 6 насадками та USB, модель V003 / Тример для волосся та бороди

Тример для волосся VANIC Silver металевий бездротовий

Машинка для стрижки волосся SK-4643 (4 насадки, 10 Вт) / Електричний тример для волосся / Чоловічий тример
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 1 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор |
| Количество установок длины | 20 |
| Минимальная длина стрижки | 1 мм |
| Максимальная длина стрижки | 20 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Керамическое покрытие | Да |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-07