
Трюковий всюдихід на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор, підсвічування, звук) M 765-23 H
Продавець: Круті тачки
942 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 765-23 H
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трюковий всюдихід на радіокеруванні (2 кольори, акумулятор, підсвічування, звук) M 765-23 H». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 145 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 260 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вездеход |
| Ширина | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності


