
Трюмо для дівчинки (підсвічування, звук, сенсор руху, стільчик, дзеркало, імітація косметики, щітка для волосся, фен) 1195
Продавець: Круті тачки
1 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1195
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трюмо для дівчинки (підсвічування, звук, сенсор руху, стільчик, дзеркало, імітація косметики, щітка для волосся, фен) 1195». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ігровий набір трюмо для дівчинки з музикою та підсвічуванням / Дитяче трюмо зі стільцем / Туалетний столик для дівчинки (tpk)

Дитячий набір трюмо для дівчинки зі стільцем, дзеркалом та феном 45х34х72см / Туалетний стіл дитячий (tpk)

Дитяче трюмо для дівчинки з музикою та підсвіткою, 15 предметів / Косметичний дитячий стіл / Туалетний столик для дівчаток (tpk)

Ігровий набір трюмо для дівчинки з музикою та підсвічуванням / Дитяче трюмо зі стільцем / Туалетний столик для дівчинки (tpk)
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 810 мм |
| Длина | 610 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский туалетный столик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 280 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-04
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець


