
Трюмо для дівчинки у валізі (трансформується в сумку, з аксесуарами, 26 предметів) 8256P
Продавець: Круті тачки
507 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8256P
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трюмо для дівчинки у валізі (трансформується в сумку, з аксесуарами, 26 предметів) 8256P». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ігровий набір трюмо для дівчинки з музикою та підсвічуванням / Дитяче трюмо зі стільцем / Туалетний столик для дівчинки (tpk)

Дитячий набір трюмо для дівчинки зі стільцем, дзеркалом та феном 45х34х72см / Туалетний стіл дитячий (tpk)

Дитяче трюмо для дівчинки з музикою та підсвіткою, 15 предметів / Косметичний дитячий стіл / Туалетний столик для дівчаток (tpk)

Ігровий набір трюмо для дівчинки з музикою та підсвічуванням / Дитяче трюмо зі стільцем / Туалетний столик для дівчинки (tpk)
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 440 мм |
| Длина | 340 мм |
| Количество предметов в наборе | 21-30 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детский туалетный столик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-03
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


