
Трюмо зі стільчиком та аксесуарами Limo Toy 661-21 Зі звуковими та світловими ефектами
Продавець: Kanctovar
1 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 661-21
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Трюмо зі стільчиком та аксесуарами Limo Toy 661-21 Зі звуковими та світловими ефектами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Детский туалетный столик |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота | 700 мм |
| Производитель | Limo Toy |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-23
Замовлення прийняли швидко і на наступний день замовлення було доставлено.товар прийшов відповідно до замовлення.рекомендую.а продавцю велике дякую за швидку доставку.😀😀😀🥳
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності



