
# Цифровий кухонний термометр LECTUS YY045 складаний + CR2302 3V (для м'яса, молока, барбекю тощо), t = -50°C... 300°C, IP67
Продавець: Experience
490 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «# Цифровий кухонний термометр LECTUS YY045 складаний + CR2302 3V (для м'яса, молока, барбекю тощо), t = -50°C... 300°C, IP67». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Тип термометра | Электронный (цифровой) со щупом |
| Назначение термометра | Для духовой печи, Для холодильника, Для измерения температуры пищи |
| Материал | Пластик |
| Материал щупа | Нержавеющая сталь |
| Единицы измерения | Фаренгейт °F, Цельсий °C |
| Цена деления | 0.1 град. |
| Точность измерения +/- | 1 град. |
| Кнопка переключения шкалы измерения | Есть |
| Минимальная температура измерения (°C) | -50 град. |
| Максимальная температура измерения (°C) | 300 град. |
| Минимальная температура измерения (°F) | -58 град. |
| Максимальная температура измерения (°F) | 572 град. |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Автоотключение | Да |
| Длина щупа | 111 мм |
| Возможность подвешивания | Да |
| Цвет | Красный |
| Длина | 164 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Высота | 18 мм |
| Вес | 71 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-02-21
Дякуємо за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили